MELUSTRO

BLOG

Po drugiej stronie lustra

O MNIE

O MNIE

Nazywam się Monika Wyszomierska z wykształcenia jestem magistrem kosmetologii estetycznej o specjalnościach kierunkowych:
– produkty kosmetyczne (technologia i wytwarzanie)
– kosmetologia estetyczna
– podologia
Mam zaszczyt być jedną ze współautorek pierwszej na rynku Polskim książki ,,PODSTAWY PODOLOGII KOSMETYCZNEJ” pod redakcją  Dr n med Macieja Koselaka.

W zawodzie kosmetologa jestem czynna zawodowo od 2010 roku.  Od tego czasu nieustająco się szkolę i pogłębiam swoje umiejętności.

Zapraszam Cię do mojej bajki gdzie moja magia łączy się z kosmetologią – moim życiem i pasją. Studia skończyłam w 2010roku i od tego czasu czynnie pracuje w zawodzie, sprawdzam, testuje, tworzę i ciągle się edukuję. Chciałabym aby ten blog w dużej części przedstawiał mój SUBIEKTYWNY punkt widzenia na temat piękna również tego wewnętrznego. Ogrom możliwości dostępnych na rynku zabiegów i kosmetyków jest niczym  ,,studnia bez dna”  🙂 Nie spodziewaj się tu wiedzy książkowej a bardziej praktycznej.  Ja pragnę przekazać Wam mój punkt widzenia z pozycji praktyka i kosmetoholika. Nie będę Wam narzucała mojego zdania i prawiła o tym co powinniście robić, tym bardziej co macie zakupić 😉 bardziej liczę na poddanie pod dyskusję pewnych kwestii urodowych, które mam nadzieje pomogą nam odnaleźć SIEBIE w tej wielkiej i kolorowej KRAINIE.

ENJOY 🙂

Zareaguj

  • 3
  • 0
  • 0
  • 0

Udostępnij

0 Komentarzy

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *